شهرداری ازنا

آقای موسویان ، شهردار خونگرم ازنا که باید به روابط عمومی خود ایشان نمره 20 که نه  21 داد!!!!!!!!!! مجموعه شهرداری ازنا را مانند لودر دانسته و تصمیم دارند با مشتی پیر و پاتال ( خدای نکرده به عزیزان شهرداری توهین نگرد میانگین سن پرسنل شهرداری حدودا 40 تا 50 سال است ) یک شبه شهر کوچک و نقلی ازنا را گلستان کنند.

از اینها که بگذریم خوب است یکی از شهروندان ازنا دوربین فیلم برداری به دست گرفته و هر روز شهر ازنا را گشت و گذاری بزند و فیلم تهیه کند ، انصافا چنان فیلم  خنده داری میشود که فکر کنم جوایز زیادی را هم ببرد .

مثلا عده ای از کارگران شهرداری ازنا مشغول آسفالت در منطقه چالسپار هستند و آن نقطه تازه آسفالت شده است . هنوز غلطک شهرداری نرفته ، عده دیگر از کارگران شهرداری با بیل و کلنگ مشغول حفاری و کندن آسفالت هستند !!!

عده ای دیگر یک روزه میدانی را در انتهای خیابان چالسپار احداث کردند ولی فردا لودر شهرداری در عرض 5 دقیقه آنرا صاف کرد و بعد از ظهر همان روز اکیپی که ظاهرا با لهجه خرم آبادی صحبت میکردند طرح میدان جدید را ریختند!!!!

در حالیکه سرمای 30- زیر صفر ازنا را به یک تکه یخ منجمد تبدیل کرده شهردار ازنا دستور درخت کاری در بلوار زیارت که به امامزاده پیرعباد ختم میشود را داده است !! نمیدانیم چگونه کلنگ کارگران به خاک های یخ زده نفوذ کرده !!!!احسنت به این شهردار فعال !!

بنده که یکبار حضوری خدمت آقای شهردار رسیدم و قصد مشورت با ایشان را داشتم ، در حالیکه مشغول صحبت و توضیحات به ایشان بودم در کمال تعجب همین طور شروع به حرکت کردند و بدون اینکه اصلا جوابی به بنده داده باشند راه خود را ادامه دادند و رفتند برای همین به روابط عمومی ایشان نمره 21 دادم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقای شهردار فردا نگویند : در پاسخ به فلان مطلب در فلان سایت .............  حضوری خدمت رسیدم جواب ندادید!!!

/ 2 نظر / 24 بازدید
حسین

سلام مرسی که به وبلاگه من سر زدید خوشحالمون کردید این حرفتون رو که ردید واقعا درست می باشد باید بهش نمره ی 21 رو داد .

محسن

واقعا که اصلا مدیریتی وجود نداره مثلا من جلو در خونه رو با کسب اجازه مالی از شهرداری حفر کردم بعد از اتمام کار اومدن جلوی در همسایه که باشهرداری الم شنگه داشته و هزینه ای نداده رو اسفالت کردن و جلو ی خونه من با اینکه ماهی یه بار میرم دنبال اسفالتی خبری نیست که نیست