تندیس مرد کوهنورد - شهرستان ازنا

به تصویر دقت کنید .....

.

.

.تندیس مرد کوهنورد - شهرستان ازنا

.

.

بله منظورم این آقای محترمی است که اکنون با تهیه وام و قرض و هزار دردسر دیگر میخواهد دلی تازه کند و به گشت و گذار در دشت و طبیعت بپردازد و بالاخره از دست هزار دردسر و غیره به طبیعت پناه ببرد.حال ما نمیدانیم این اقای محترم با آن عصایی که در دست گرفته از کجا آمده و به کجا میخواهد برود .ولی آنچه مهم است اینکه در روز روشن اکنون در میدان راه آهن ازنا قرار دارد و هر روز هزاران نفر نگاه ایشان میکنند. شاید اصولا سنگی بوده ( که هست ) که از میلیون ها سال پیش راه افتاده و اکنون در آن بالا قرار دارد.

.

.

.

.

.

فکر کنم داستان نصرالدین ( همان ملا ناصر دین یا ملا نصر الدین خودمان ) را شنیده اید که روزی با پسرش به همراه الاغ به جایی میرفتند و بعد از اینکه به نوبت سوار می شدند و ... هر کس حرفی میزد . حالا این قضیه بر سر این مرد بیچاره تکرار شده و هر کس حرف و انتقادی بر آن دارد. خوب بود که دلش از سنگ است و پایش به صخره چسبیده !!!! وگرنه هزاران بار فرار را بر قرار ترجیح می داد. یا با عصای سنگی به سر رهگذران و مردم میزد ( البته مزاح میگویم).

  خوب امیدوارم علت عصبانیت این اقای محترم را هم بپرسید.

علت این است که هر کس در این باره نظری دارد و سعی در قبول این نظر به دیگران دارد. عده ای  آن را پاره سنگ بی ارزش میدانند که چرا هزینه شده و جای آن پول داده اند . ضمن تشکر از شورای شهر ازنا و شهرداری به خاطر نصب اولین مجسمه شهرستان ازنا از زمان دقیانوس تا کنون .

عده ای آنرا مجسمه حسین فهمیده میدانند و میگویند حسین فهمیده چرا کلاه کج به سر گذاشته است ؟؟؟؟!!!! و این عصا برای چیست ؟

بچه ها میگویند این پسر ! میخواهد به بازی برود ولی آن بالا چکار میکند و چرا در پارک نصب نشده ! و کوهنوردان میگویند چرا این مرد شکل ما نیست و به جای اینکه صورت آن به طرف اشترانکوه است و قصد اشترانکوه کند، میخواهد به طرف دیگر برود !!! شما نظری ندارید ؟!!!

خوب این هم از خوبی ها و بدی های تفریح رفتن!!!

نتیجه اخلاقی:

نظرات و انتقادات خوب است ولی در صورتی که سازنده ، جهت دار و نتیجه بخش باشد نه اینکه مانند مرد کوهنورد آماج انتقادات بیهوده قرار گیرد. اینکه اگر روزی توانستید کمر تورم را بشکنید و پولی به دستتان آمد آنرا برای روز مبادا نگه داشته و پای تلویزیون بنشینید .!!!

 

عده ای از نصب این تندیس انتقاد دارند !

/ 0 نظر / 46 بازدید