فعالیت شهرداری ازنا و کم کردن حریم رودخانه این شهر

شهرداری ازنا یکی از سازمانهای فعال در سطح این شهر است و می توان گفت بسیاری از حرف و مشاغل گوناگون و نیز مردم ازنا از اقشار و طیف های گوناگون با این سازمان سر و کار دارند . شهرداری ازنا در فعالیت های اخیر خود اقدام به انجام طرحی در منطقه مرکزی شهر ازنا نموده است که زیاد به آن نمی توان خوشبین بود.

 

فعالیت شهرداری ازنا در رودخانه

 

 

خوشبینی از این جهت است که همانطور که از نام " رودخانه " پیداست هر رود دارای جایگاه و خانه خود است و فعالیت های شهرداری ازنا در جلو نشینی و گرفتن حریم رودخانه ازنا و باریک کردن آن و ساخت و ساز در حریم آن میتواند خطر آفرین باشد . گرچه به این کار واقف هستیم که شهرداری ازنا از جان و دل برای آبادانی ازنا فعالیت می نماید و همه تلاش و کوشش مجموعه شهرداری ازنا برای آبادانی و رونق شهر ازنا می باشد ولی فعالیتی این چنین میتواند خطرناک و خدای ناکرده مرگ آفرین باشد .

 

بالاخره آب و هوا اینگونه خشک و بی باران نمی ماند و روزی بالاخره اشکان آسمان جاری می شود. در حالیکه رودخانه ازنا پر از آب شده است ، رود ، خانه خود را طلب میکند و سیل همه چیز را با خود خواهد برد. ضمن تشکر مجدد از شهرداری ازنا بخاطر فعالیت های شبانه روزی پیشنهاد میکنیم بهتر است شهرداری در اجرای طرح های خود بررسی های بیشتری نماید.  

 

 

/ 3 نظر / 51 بازدید
میهن

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██ ▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█ ▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██ ▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█ █▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█ █▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█ ▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█ ▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█ سلام دوست من منتظر حضور شما در وبلاگم و نظرات ارزشمند شما هستم. علی یارتون [گل][گل][گل]

sajad

سلام همشهری وبلاگ خوبی داری سری هم به سایت من بزن sajaddehghan.lxb.ir