لوگوی گوگل

گوگل اینجا ، گوگل آنجا ، گوگل هرجا . در عصری که مردم میبایست هفته ها و ماهها منتظر دریافت نامه از دوستان و بستگان خود باشند و آرزوی دریافت نامه را در سر بپرورانند یا اینکه برای یک موضوع کوچک هزاران راه نرفته را بپیمایند و بسیار جستجو کنند و اطلاع کسب کنند و همینطور برای جستجو ، یافتن تصویر ، ویدیو ، نقشه ،اخبار ، سرویس پستی رایگان و فوق العاده سریع ! یافتن فروشگاهها ، کتابها ،تقویم ، عکس ، مدارک ، و هزاران موضوع دیگر ، به طور شخصی و فیزیکی میلیاردها جستجو انجام دهند ، هیچ مغزی نمیتوانست حتی تصور کند که سیستمی ایجاد خواهد شد که تمام این عملیات در کوتاهترین زمان ممکن و فقط با فشار یک دکمه انجام دهد و نتایج از اقصا نقاط کره زمین در برابر دیدگان کاربر ظاهر گردد.

اکنون دیگر همه ساکنان کره زمین به این حقیقت پی برده اند که گوگل تحول عظیمی در زندگی آنان ایجاد کرده است و این موتور غول پیکر و بسیار توانا ، مانند غول چراغ جادو آماده است تا آرزوی هر انسان را در موضوعات متعدد و فراوان برآورده کند و در کمترین زمان ممکن جستجوها و اطلاعات ارزشمندی در برابر دیدگانش قرار دهد . گوگل اکنون اندیشه هایی در سر میپروراند که کسی نمیداند چگونه اند و چه خدماتی در آینده به مردم ارائه خواهد داد.

این همه و امکانات دیگری که در آینده ارائه خواهند شد و کسی نمیداند که چه تحولی در زندگی مردم ایجاد خواهد کرد ، همه و همه زائیده یک فکر و اندیشه کارشناسی شده است که تمام مردم کره زمین از حاصل و نتیجه آن استفاده میکنند. اندیشه ای که در مغز «لری پیچ» و «سرگئی برین» که در آن زمان فقط ۲۴ و ۲۳ سال داشتند و به طور کاملاً تصادفی یکدیگر را در دانشگاه استنفورد کالیفرنیا ملاقات کرده بودند آنقدر روشن و مفید بود که اکنون غول چراغ جادوی گوگل از آن سر برآورده است. گوگل هر روز با ارائه برنامه ها و نرم افزارهای گوناگون مردم دنیا را شگفت زده میکند.

/ 0 نظر / 7 بازدید