حمید صوفی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حمید صوفی
آرشیو وبلاگ
      اینجا ازناست* (این وبلاگی گردشگری ، تاریخی و اجتماعی است)
انتقاد یکی از مسئولان شهری از سرمایه گذاری در شهرستان ازنا !!! نویسنده: حمید صوفی - سه‌شنبه ۱٠ فروردین ۱۳۸٩

خدمت همه دوستان سلام عرض میکنم .

بالاخره بعد از چندین و چند سال و به قول معروف بعد از مدت ها از چشم کور اشک باریدن گرفت و یکی از سرمایه گذاران ازنایی که از نظر بنده فردی بسیار محترم و عزیز میباشد و از شهروندان و خانواده های اصیل ازنا هم بوده اند [ حقا که منت بر سر مردم این شهر گذاشته  و سرمایه خود را به ازنا آورده اند ] قصد ایجاد یک هتل مجلل و ستاره دار را در این شهر نمودند تا با جذب گردشگر و توریست های منطقه اشترانکوه و گهر و دیگر مسافران یا با هر هدف نیکی که دارند ، رونقی به این شهر دهند و با نظم و دقت کار خود را شروع کردند.

 ایشان زمینی که در  ضلع شمالی  میدان ولی عصر شهر ازنا و اتفاقا حجم بسیار زیادی کوهبری و خاکبرداری را دارند خریدای کرده و کار خود را شروع کردند . در همین بین و بعد از مدتی از شروع به کار سرمایه گذار، یکی از مسئولان شهری ازنا ، با اضهارات خود مایه دلسردی و ناامیدی سرمایه گذار محترم شده اند و به ایشان نسبت هایی داده اند که در شان این سرمایه گذار محترم نبوده و به قول معروف با صحبت های خود از تریبون رسمی مایه تعجب همگان را بر انگیخته اند.

این یکی از مواردی است که صحبت از جذب گردشگر و سرمایه گزار و دانشمند و .... میشود ولی رفتارها و عمل ها عکس آن است و توقع داریم که همه چیز بر روال عادی خود برگردد ! نکته بسیار جالب اینکه یکی از ارگان های دولتی نیز که یکی از منازل سازمانی خود را به این مسئول ارجمند داده است ، از انتقادات ایشان بی نصیب نمانده است !! قضاوت با شماست !

ازنایی ها گاهی به فردی که علاقه دارند او را " هالو "  به معنی دایی میخوانند و میگویند ، " هالو ماست بِم نِه میدی بِرا چی کاسم ره مِشکنی ؟؟؟!!!

 

  نظرات ()
مطالب اخیر Bird's Sound Of Desert , Azna 2010 صدای پرندگان دشت های ازنا لزوم تدوین طرح تحول شهری ازنا آغاز سال 2014 میلادی منطقه حفاظت شده شامل سفیدکوه سیدمحمد خاتمی با حضور در منزل دکتر حسن روحانی با وی دیدار کرد. فشار خون سربند در گذر زمان زن کوهنورد که به طرز معجزه‌آسایی زنده مانده بود کوهنوردی را از سرگرفت راه‌آهن ازنا با جانفشانی‌ من به ثمر نشست ! نوروز 1391
کلمات کلیدی وبلاگ ازنا (٥) دورود الیگودرز (٢) جاپلق (٢) فرزیان (۱) مومن آباد (۱) سفید کوه (۱) اشتران کوه (۱) لرستان گهر (۱) اشترانکوه (۱) دورود (۱) azna (۱) ایران (۱) لرستان (۱)
دوستان من تبادل لینک منتظران مهدی ازنا وبلاگ چغاگرگ وبلاگ كوهدشت وطنم دلفان نداي زاگرس ازنا نیوز دردهاي كهنه يك شهر خاطرات يك ازنايي شهر من ازنا ازنا ، شهر ياران گروه تاريخ شهرستان ازنــا خبرگزاري كوهستان سرد اليگودرز اولين وبلاگ رسمي روستاي گندمينه مونوگرافي روستاي دوزان ايل ميوند - چهارلنگ بختياري ايل ميوند - چهارلنگ بختياري پايگاه خبري لرنا نفس پاك زاگرس دورود پايتخت طبيعت ايران نازنيني ازدره شهر ازنا شهر غیور مردان بختیاری ازنا خبر اخبار فناوری اطلاعات کلوب مدیران و متخصصان شبکه اجتماعی بهشت من