حمید صوفی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حمید صوفی
آرشیو وبلاگ
      اینجا ازناست* (این وبلاگی گردشگری ، تاریخی و اجتماعی است)
فعالیت شهرداری ازنا و کم کردن حریم رودخانه این شهر نویسنده: حمید صوفی - شنبه ۳ دی ۱۳٩٠

شهرداری ازنا یکی از سازمانهای فعال در سطح این شهر است و می توان گفت بسیاری از حرف و مشاغل گوناگون و نیز مردم ازنا از اقشار و طیف های گوناگون با این سازمان سر و کار دارند . شهرداری ازنا در فعالیت های اخیر خود اقدام به انجام طرحی در منطقه مرکزی شهر ازنا نموده است که زیاد به آن نمی توان خوشبین بود.

 

فعالیت شهرداری ازنا در رودخانه

 

 

خوشبینی از این جهت است که همانطور که از نام " رودخانه " پیداست هر رود دارای جایگاه و خانه خود است و فعالیت های شهرداری ازنا در جلو نشینی و گرفتن حریم رودخانه ازنا و باریک کردن آن و ساخت و ساز در حریم آن میتواند خطر آفرین باشد . گرچه به این کار واقف هستیم که شهرداری ازنا از جان و دل برای آبادانی ازنا فعالیت می نماید و همه تلاش و کوشش مجموعه شهرداری ازنا برای آبادانی و رونق شهر ازنا می باشد ولی فعالیتی این چنین میتواند خطرناک و خدای ناکرده مرگ آفرین باشد .

 

بالاخره آب و هوا اینگونه خشک و بی باران نمی ماند و روزی بالاخره اشکان آسمان جاری می شود. در حالیکه رودخانه ازنا پر از آب شده است ، رود ، خانه خود را طلب میکند و سیل همه چیز را با خود خواهد برد. ضمن تشکر مجدد از شهرداری ازنا بخاطر فعالیت های شبانه روزی پیشنهاد میکنیم بهتر است شهرداری در اجرای طرح های خود بررسی های بیشتری نماید.  

 

 

  نظرات ()
مطالب اخیر Bird's Sound Of Desert , Azna 2010 صدای پرندگان دشت های ازنا لزوم تدوین طرح تحول شهری ازنا آغاز سال 2014 میلادی منطقه حفاظت شده شامل سفیدکوه سیدمحمد خاتمی با حضور در منزل دکتر حسن روحانی با وی دیدار کرد. فشار خون سربند در گذر زمان زن کوهنورد که به طرز معجزه‌آسایی زنده مانده بود کوهنوردی را از سرگرفت راه‌آهن ازنا با جانفشانی‌ من به ثمر نشست ! نوروز 1391
کلمات کلیدی وبلاگ ازنا (٥) دورود الیگودرز (٢) جاپلق (٢) فرزیان (۱) مومن آباد (۱) سفید کوه (۱) اشتران کوه (۱) لرستان گهر (۱) اشترانکوه (۱) دورود (۱) azna (۱) ایران (۱) لرستان (۱)
دوستان من تبادل لینک منتظران مهدی ازنا وبلاگ چغاگرگ وبلاگ كوهدشت وطنم دلفان نداي زاگرس ازنا نیوز دردهاي كهنه يك شهر خاطرات يك ازنايي شهر من ازنا ازنا ، شهر ياران گروه تاريخ شهرستان ازنــا خبرگزاري كوهستان سرد اليگودرز اولين وبلاگ رسمي روستاي گندمينه مونوگرافي روستاي دوزان ايل ميوند - چهارلنگ بختياري ايل ميوند - چهارلنگ بختياري پايگاه خبري لرنا نفس پاك زاگرس دورود پايتخت طبيعت ايران نازنيني ازدره شهر ازنا شهر غیور مردان بختیاری ازنا خبر اخبار فناوری اطلاعات کلوب مدیران و متخصصان شبکه اجتماعی بهشت من